قوانین و مقررات سایت "هارمونیکا ND"

قوانین و مقررات سایت

1. شرایط و ضوابط استفاده از سایت

استفاده از فروشگاه سایت هارمونیکا ND به معنی آگاهی و توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:


 

  • خرید کالا از فروشگاه اینترنتی هارمونیکا ND  بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
  • خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی  HARMONICA_ND@YAHOO.COMیا از بخش تماس با سایت درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه کتبی اخذ نمایید.
  • اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی کالاهای ارائه شده به صورت خلاصه و کلی بوده و این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.
  • کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و ارسال به موقع سفارش خواهد شد.
  • فروشگاه هارمونیکا ND هیچگونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که میتواند ناشى از عوامل خارج ازحوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت،بانکی، مسائل مخابراتى،تجهیزات سخت افزاری وغیره) نمی پذیرد.
  • ارتباط فروشگاه اینترنتی هارمونیکا ND باکاربرانازطریق WWW.HARMONICAND.IRو فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و ...) برقرار می گردد.
  • فروشگاه اینترنتی هارکونیکا ND به هیچوجه اطلاعات منحصربفرد کاربران را به اشخاص غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

2. شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی هارمونیکا ND،سایتwww.HARMONICAND.IR به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.


 

  • فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی درج نموده است.
  • ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده، طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و قیمت بدون گارانتی و با گارانتی محصولات کاملا مشخص و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود.
  • بعد ازاتمام موفقیت آمیز فرایند خرید در فروشگاه اینترنتی هارمونیکا ND اطلاعات خرید شما از طریق ایمیل ای که در قسمت اطلاعات ثبت کرده اید، ارسال خواهد شد.

3. شرایط حمل و تحویل کالا

ارسال کالا در این فروشگاه تنها از طریق پست بوده و نکته قابل توجه این می باشد که هزینه پستی بصورت اتماتیک با توجه به وزن کالا و ظوابط تیپاکس محاسبه شده و هنگام خرید اعلام می گردد

 

توجه : زمان ارسال هر کالا در زیر تصویر همان کالا درج شده است

در  زمان مشخص شده کالای شما تحویل داده می شود لطفا به زمان تحویل هرکالا دقت کرده .

 

 "هارمونیکا ND"